Meta Plückebaum - Poes of Kater - Verkocht

Meta Plückebaum - Poes of Kater kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Meta Plückebaum - Poes of Kater kopen? Bied vanaf 40!Meta Plückebaum - Poes of Kater kopen? Bied vanaf 40!Meta Plückebaum - Poes of Kater kopen? Bied vanaf 40!Meta Plückebaum - Poes of Kater kopen? Bied vanaf 40!Meta Plückebaum - Poes of Kater kopen? Bied vanaf 40!Meta Plückebaum - Poes of Kater kopen? Bied vanaf 40!
  • Meta Plückebaum (1876-1945)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen9 x 8 cm (h x b)
Incl. lijst17 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Meta Pluckebaum-Weber van een jonge poes.
Potlood-gesigneerd onder de ets.
In de oude originele ribbeltjeslijst. De ets heeft  drie ouderdomsvlekken, zoals te zien is op de foto's. De tekening van de poes zelf wordt hierdoor niet geraakt.
De ets heeft 3 ouderdomsvlekken, zoals te zien is op de foto's. De poes zelf wordt hierdoor niet geraakt.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 18,00
Naar Duitsland € 18,00

Meta Plückebaum (1876-1945)

Geplaatst door  Arica45
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
15 cm
17 cm
8 cm
9 cm