Michael Kooren - Tour de France 2015 Utrecht - Verkocht

Michael Kooren - Tour de France 2015 Utrecht kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

  • Michael Kooren (1953)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2015
TechniekC-Print
StijlRealistisch
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd verso
Prachtige afdruk van het wielerpeloton dat onder de Utrechtse Domtoren fietst. Michael Kooren is een award winning (zilveren camera) fotograaf voor diverse media, onder andere  persbureau Reuter.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Michael Kooren (1953)

Nederlands NederlandsCuraçaose Curaçaose

Geplaatst door  Margie
460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
97.5 cm
75 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd7-3-2023 om 13:50
Eindtijd20-3-2023 om 19:20
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken