Michel Tyszblat - Zeefdruk - Gesigneerd - 2011 - Zeer goede staat - Verkocht

Michel Tyszblat - Zeefdruk - Gesigneerd - 2011 - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Michel Tyszblat - Zeefdruk - Gesigneerd - 2011 - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 45!Michel Tyszblat - Zeefdruk - Gesigneerd - 2011 - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 45!Michel Tyszblat - Zeefdruk - Gesigneerd - 2011 - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 45!Michel Tyszblat - Zeefdruk - Gesigneerd - 2011 - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 45!Michel Tyszblat - Zeefdruk - Gesigneerd - 2011 - Zeer goede staat kopen? Bied vanaf 45!
  • Michel Tyszblat (1936-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2011
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Michel Tyszblat (Parijs 1936 - 2013) was een Franse schilder. Tevens jazz pianist!

Mooie kleurrijke zeefdruk - gemengde techniek uit 2011.
Gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.

In  nieuwstaat, nooit ingelijst geweest.
Verzekerde verzending met T&T.
Verzending B: 12€   NL: 20€

Binnen België € 11,00

Michel Tyszblat (1936-2013)

Frans Frans

Geplaatst door  in2art
884 verkochte items
Alle items (27)
50 cm
66 cm