Michiel H.F. Schierbeek - Ingelijste aquarel uit de Tahini serie - Verkocht

Michiel H.F. Schierbeek - Ingelijste aquarel uit de Tahini serie kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Michiel H.F. Schierbeek - Ingelijste aquarel uit de Tahini serie kopen? Bied vanaf 1!Michiel H.F. Schierbeek - Ingelijste aquarel uit de Tahini serie kopen? Bied vanaf 1!Michiel H.F. Schierbeek - Ingelijste aquarel uit de Tahini serie kopen? Bied vanaf 1!Michiel H.F. Schierbeek - Ingelijste aquarel uit de Tahini serie kopen? Bied vanaf 1!Michiel H.F. Schierbeek - Ingelijste aquarel uit de Tahini serie kopen? Bied vanaf 1!
  • Michiel H.F. Schierbeek (1948)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1990
Techniek Aquarel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Aquarel van Michiel Schierbeek, gesigneerd. Fraai ingelijst achter glas en  passe-partout in houten  lijst. Prachtige staat. Op de foto's is helaas wat spiegeling te zien. Afkomstig van Wetering Galerie.
verzending aangetekend en verzekerd 11 euro. Bij verzending is glasbreuk voor risico van de koper.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 25,00

Michiel H.F. Schierbeek (1948)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cello1
1365 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
56 cm
44 cm
36 cm
25 cm