Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero - Verkocht

Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Abbyart
FA. (3)

Lid sinds 2017
72 verkochte items
  • Mieke Claassen-Dillo (1939)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar werk veel met krijt en verf en heeft deze werken gemaakt naar aanleiding

van de tocht naar Santiago de Compostella.

Afmeting van ingelijst werk is : 33 x 33 cm.

De kleuren zijn mooier als op foto .

Wordt met track and trace verzonden.

Mieke Claassen-Dillo (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Abbyart
FA. (3)

Lid sinds 2017
72 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:23-02-2018 om 17:57
Eindtijd:02-03-2018 om 17:57
Biedingen (4)
Theod
02 mrt. / 17:52
€ 7
Cornelis52
02 mrt. / 17:52
€ 5
Cornelis52
02 mrt. / 13:41
€ 3
kathy
02 mrt. / 13:22
€ 1