Mieke Claassen-Dillo - Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero - Verkocht

Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!Mieke Claassen -Dillo: Krijt en aquarel techniek, Puente Itero kopen? Bied vanaf 1!
  • Mieke Claassen-Dillo (1939)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Kunstenaar werk veel met krijt en verf en heeft deze werken gemaakt naar aanleiding

van de tocht naar Santiago de Compostella.

Afmeting van ingelijst werk is : 33 x 33 cm.

De kleuren zijn mooier als op foto .

Wordt met track and trace verzonden.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Egmond-binnen, Nederland

ObjectlocatieEgmond-Binnen,  Nederland
Starttijd23-2-2018 om 17:57
Eindtijd2-3-2018 om 17:57
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken