5. Mieke Claassen-Dillo

Mieke Claassen-Dillo (1939)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Mieke CLAASSEN - DILLO (1939)

Mieke Claassen-Dillo - Pelgrims in Foncebadon en San Anton ruine kopen? Bied vanaf 40!

Mieke Claassen-Dillo - Pelgrims in Foncebadon en San Anton ruine

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAbbyart

Eindtijd21-05-2021 om 22:12

Jaartal2000
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen36 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst