Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
formaat: 56x76, oplage: 23/80
handgesigneerd,
wordt in koker verzonden, aangetekend, €10,-
Starttijd | 3-8-2013 om 13:40 |
Eindtijd | 10-8-2013 om 13:40 |