Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 110 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Heeft altijd bij ons op kantoor gehangen. Na een verhuizing in het archief beland. Midden jaren 90 aangekocht bij Business Ars Services in Raamsdonksveer. De houten omlijsting moet wel een keer worden overgeschilderd. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enschede, Nederland |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 3-9-2021 om 10:20 |
Eindtijd | 20-9-2021 om 12:14 |