Marianne Naerebout - African Mask
Heidi Daamen - Gemengde techniek - Kleurrijk werkje uit 1972 - Gesigneerd
Reinier Vinkeles - Fredrica Sophia Wilhelmina Princesse van Oranje en Nassau
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68.5 x 67.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Type | Grafiek na 1900
Periode | 1945 t/m 1999
Techniek | Zeefdruk
Drager | PapierIngelijst | Ingelijst
Afmetingen | 49 cm x 49 cm (h x b)
Lijst | 68.5 cm x 67.5 cm (h x b)
Gesigneerd | Hand-gesigneerd
Oplage | 81/99
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Anders verzenden via Post.nl
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | LEIDERDORP, Nederland |
Starttijd | 12-11-2021 om 11:15 |
Eindtijd | 26-11-2021 om 19:00 |