Mogens Balle - cobra composition

Mogens Balle - cobra composition kopen? Bied vanaf 500!
Mogens Balle - cobra composition kopen? Bied vanaf 500!Mogens Balle - cobra composition kopen? Bied vanaf 500!Mogens Balle - cobra composition kopen? Bied vanaf 500!Mogens Balle - cobra composition kopen? Bied vanaf 500!
  • Mogens Balle (1921-1988)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1963
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 34 x 51 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de CoBrA Special special.

origineel kleurrijk werk op papier van Mogens Balle in zijn typische stijl.
gesigneerd onderaan rechts met monogram MB en juli 63
professioneel ingelijst in metalen kader. wat weerkaatsing van het glas.

Mogens Balle (Kopenhagen, 1921 - Kopenhagen, 1988) was een Deens kunstschilder en schrijver en aangesloten bij de Cobra-beweging. Balle studeerde eerst voor architect, maar stopte deze studie om zich met de beeldende kunst bezig te gaan houden. In 1947 was hij medeoprichter van de kunstenaarsvereniging Spiralen, waar hij kunstenaars als Asger Jorn en Wilhelm Freddie leerde kennen. Na zich eerst op het Naturalisme gericht te hebben, ging hij vanaf 1945 over op de abstracte schilderkunst, waarin fantasiefiguren getoond werden. Na zijn Cobra-periode werd zijn werk steeds abstracter.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Astene, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,50

Mogens Balle (1921-1988)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  WALLEBEKE
Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items (1)
68 cm
51 cm
51 cm
34 cm