origineel kleurrijk werk op papier van Mogens Balle in zijn typische stijl.
gesigneerd onderaan rechts met monogram MB en juli 63
professioneel ingelijst in metalen kader. wat weerkaatsing van het glas.
Mogens Balle (Kopenhagen, 1921 - Kopenhagen, 1988) was een Deens kunstschilder en schrijver en aangesloten bij de Cobra-beweging. Balle studeerde eerst voor architect, maar stopte deze studie om zich met de beeldende kunst bezig te gaan houden. In 1947 was hij medeoprichter van de kunstenaarsvereniging Spiralen, waar hij kunstenaars als Asger Jorn en Wilhelm Freddie leerde kennen. Na zich eerst op het Naturalisme gericht te hebben, ging hij vanaf 1945 over op de abstracte schilderkunst, waarin fantasiefiguren getoond werden. Na zijn Cobra-periode werd zijn werk steeds abstracter.