Monique Polak - De Heense Slikken - Verkocht

Monique Polak - De Heense Slikken kopen? Bied vanaf 35!
Monique Polak - De Heense Slikken kopen? Bied vanaf 35!Monique Polak - De Heense Slikken kopen? Bied vanaf 35!Monique Polak - De Heense Slikken kopen? Bied vanaf 35!Monique Polak - De Heense Slikken kopen? Bied vanaf 35!Monique Polak - De Heense Slikken kopen? Bied vanaf 35!Monique Polak - De Heense Slikken kopen? Bied vanaf 35!Monique Polak - De Heense Slikken kopen? Bied vanaf 35!
  • Monique Polak (1947)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2006
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van Monique Polak (1947-2016).

Gesigneerd: MP
Titel: De Heense Slikken (natuurgebied op de grens van Noord-Brabant en Zeeland)
Datum: 27/11 '06

De titel staat op de achterzijde.

Ophalen of verzenden
Bij verzending gaat het werk goed verpakt en aangetekend met de post mee.

2 vouwen in het papier onderin (zie foto's).

Monique Polak (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ilonca

81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
63 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2021 om 11:39
Eindtijd:23-05-2021 om 23:05
Neseehb
23 mei / 20:27
€ 35