5. Monique Polak

Monique Polak (1947)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Monique POLAK (Hilversum, 1947)

Monique Polak - Le Garde Freinet kopen? Bied vanaf 20!

Monique Polak - Le Garde Freinet

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorilonca

Eindtijd01-08-2021 om 20:24

Jaartal1988
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen48.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst