Natasja Kensmil - Exit - Verkocht

Natasja Kensmil - Exit kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Natasja Kensmil (1973)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op hand geschept papier.

Natasja Kensmil (1973)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
165 verkochte items
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-11-2020 om 13:50
Eindtijd:08-11-2020 om 15:32
teu1
04 nov. / 22:29
€ 50