5. Natasja Kensmil

Natasja Kensmil (1973)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Natasja KENSMIL (Amsterdam 1973)

Schilder, tekenaar en beeldhouwer.

Natasja Kensmil - Exit kopen? Bied vanaf 75!

Natasja Kensmil - Exit

Geplaatst doorBenB2019

Eindtijd27-07-2021 om 21:28

Jaartal2001
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst