Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Brons |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 22 x 25 x 22 cm (h x b x d) |
Gewicht | 20 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3 |
Gekmakend, geometrisch object van deze Italiaanse kunstenaar. Hier niet heel bekend, maar in Italië een beroemdheid, wiens objecten en installaties zeer gezocht zijn. Dit pyramide-achtige object kan op alle vier de vlakken neergezet worden en er veranderd telkens, grosso modo, niks aan de verschijning. Toch lijkt het steeds van gedaante te veranderen door de vele gezichtshoeken en de verwarring van het geen vast gedefinieerde voor-, achter-, zijkant en bovenkant hebben. Moeilijk uit te leggen.
Massief bronzen object, op een van de kleinste vlakken gesigneerd, gedateerd (1967/71) en genummerd (I/3). In zeer goede conditie. Voor de afmetingen van het object relatief zwaar: 20 kilogram (want massief brons).
Afmetingen: 25cm breed x 22cm diep x 22cm hoog (bij benadering)
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 16-7-2021 om 17:32 |
Eindtijd | 22-7-2021 om 22:47 |