5. Nato Frascà

Nato Frascà (1931-2006)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Nato FRASCÀ (Rome 1931-2006)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Nato Frascà - Stifttekening: Geometische voorstelling - 1972 kopen? Bied vanaf 295!

Nato Frascà - Stifttekening: Geometische voorstelling - 1972

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd30-07-2021 om 20:29

Jaartal1972
TechniekStift
Afmetingen52.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Nato Frascà - Stifttekening: Geometische voorstelling - 1972 kopen? Bied vanaf 335!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd04-06-2021 om 19:48

Jaartal1972
TechniekStift
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst