Nico Berkhout - (Bergense School) schilderde dit stilleven in 1943 - gesigneerd - Verkocht

Nico Berkhout - (Bergense School) schilderde dit stilleven in 1943 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Nico Berkhout - (Bergense School) schilderde dit stilleven in 1943 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Nico Berkhout - (Bergense School) schilderde dit stilleven in 1943 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Nico Berkhout - (Bergense School) schilderde dit stilleven in 1943 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Nico Berkhout - (Bergense School) schilderde dit stilleven in 1943 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Nico Berkhout - (Bergense School) schilderde dit stilleven in 1943 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Nico Berkhout - (Bergense School) schilderde dit stilleven in 1943 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Nico Berkhout - (Bergense School) schilderde dit stilleven in 1943 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
  • Nico Berkhout (1915)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1943
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Nico Gijsbertus Berkhout (‘Nico’) geb. Hillegom 28 oktober 1915. Woont en werkt sinds 1947 te Bergen (N.H.). Maakte buitenlandse reizen o.m. naar Frankrijk, Italië, Cyprus enz. Kunst­schilder. Gaf les aan C. A. den Tex. Rijkscollectie: stilleven, groenten en bloemen, 1950; stilleven, 1951; diverse aquarellen en tek. Rijksprentenkabinet Amsterdam: tekening(en).

weinig zichtbare onregelmatigheden. Originele lijst.

Nico Berkhout (1915)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ArtpointAmsterdam
FA. (117)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
35 cm
45 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-09-2020 om 15:11
Eindtijd:13-09-2020 om 22:57
Biedingen (5)
rliev
13 sep. / 11:53
€ 40
reja64
11 sep. / 20:22
€ 35
rliev
10 sep. / 14:02
€ 30
reja64
09 sep. / 21:20
€ 25
rliev
07 sep. / 12:43
€ 20