Nico Berkhout - Bomen in Verbrande Pan te Bergen NH - Verkocht

Nico Berkhout - Bomen in Verbrande Pan te Bergen NH kopen? Bied vanaf 220!
Nico Berkhout - Bomen in Verbrande Pan te Bergen NH kopen? Bied vanaf 220!Nico Berkhout - Bomen in Verbrande Pan te Bergen NH kopen? Bied vanaf 220!Nico Berkhout - Bomen in Verbrande Pan te Bergen NH kopen? Bied vanaf 220!Nico Berkhout - Bomen in Verbrande Pan te Bergen NH kopen? Bied vanaf 220!Nico Berkhout - Bomen in Verbrande Pan te Bergen NH kopen? Bied vanaf 220!
  • Nico Berkhout (1915)
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf schilderij dat kwa kleur en kubistische opzet erg doet denken aan het werk van Matthieu Wiegman ( Bergense School ) . Schilderij gemaakt in het Berger Bos in de de Verbrande Pan dicht bij het huis van de beroemde dichter Herman Gorter. De maker Nico G Berkhout mocht vroeger in de wintermaanden van het huis gebruik maken om te wonen en te werken. Zeer apart schilderij nog in lijst door de kunstenaar zelf gemaakt. Nico behoorde tot de 2e generatie Bergense School schilders.

Nico Berkhout (1915)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
61 cm
51 cm
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 399,05 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2021 om 20:26
Eindtijd:31-08-2021 om 22:12
Biedingen (8)
willemvos
31 aug. / 21:01
€ 347
eiken
31 aug. / 21:00
€ 327
willemvos
31 aug. / 21:00
€ 320
eiken
31 aug. / 20:59
€ 300
willemvos
31 aug. / 20:59
€ 280
eiken
30 aug. / 09:50
€ 260
njzuidam
30 aug. / 09:50
€ 240
eiken
25 aug. / 16:14
€ 220