Nico Berkhout - Stilleven met Paprika`s..... - Verkocht

Nico Berkhout - Stilleven met Paprika`s..... kopen? Bied vanaf 120!
Nico Berkhout - Stilleven met Paprika`s..... kopen? Bied vanaf 120!Nico Berkhout - Stilleven met Paprika`s..... kopen? Bied vanaf 120!Nico Berkhout - Stilleven met Paprika`s..... kopen? Bied vanaf 120!Nico Berkhout - Stilleven met Paprika`s..... kopen? Bied vanaf 120!Nico Berkhout - Stilleven met Paprika`s..... kopen? Bied vanaf 120!
  • Nico Berkhout (1915)
Jaartal1970
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 35 cm (h x b)
Lijst60 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Nico Berkhout (1915)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
52 cm
60 cm
35 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-01-2021 om 13:13
Eindtijd:16-01-2021 om 19:40
Pletter
16 jan. / 12:01
€ 120