Nico Boers - 'Plan du Village'

Nico Boers - 'Plan du Village' kopen? Bied vanaf 400!
Nico Boers - 'Plan du Village' kopen? Bied vanaf 400!Nico Boers - 'Plan du Village' kopen? Bied vanaf 400!
  • Nico Boers (1922-1963)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1957
StijlAbstract
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De titel van dit schilderij staat op de achterzijde op het spieraam geschreven. Het is blijkbaar een stadsgezicht van bovenaf gezien. Het is zo'n  mooi herkenbare abstractie uit het midden van de vorige eeuw.
Nico Boers 1922-1963. Kunstschilder, opgeleid aan de Academie voor Beeldende kunsten in Rotterdam. Woonde en werkte in die stad. Schilderde aanvankelijk realistisch, maar koos later voor de abstractie. Werkte vanaf 1961 op Ibiza waar hij in 1963 veel te jong overleed.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Nico Boers (1922-1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Margie
467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
70 cm
50 cm
Huidig bod € 400
Volgend minimum bod: € 420
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd16-4-2024 om 21:25
Eindtijd29-4-2024 om 22:18
AbstractCollection
vandaag / 00:02
€ 400