Nico Bulder - wilde woerden

Nico Bulder - wilde woerden kopen? Bied vanaf 60!

Nico Bulder - wilde woerden

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Nico Bulder - wilde woerden kopen? Bied vanaf 60!Nico Bulder - wilde woerden kopen? Bied vanaf 60!Nico Bulder - wilde woerden kopen? Bied vanaf 60!Nico Bulder - wilde woerden kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  billyraven

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Nico Bulder (1898-1964)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
Lijst37 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
twee wilde eenden vliegend in robuust weer.

geen

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-12-2019 om 20:23
Eindtijd:17-01-2021 om 16:50

Biedingen (1):

talpadwm
17 jan. / 16:31
€ 49