Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Sporen van vorige inlijsting. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wolvertem, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 14-6-2022 om 9:34 |
Eindtijd | 30-6-2022 om 9:16 |