Nico Vrielink - Jeane In Grijze Sarong - Verkocht

Nico Vrielink - Jeane In Grijze Sarong kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Nico Vrielink - Jeane In Grijze Sarong kopen? Bied vanaf 50!Nico Vrielink - Jeane In Grijze Sarong kopen? Bied vanaf 50!Nico Vrielink - Jeane In Grijze Sarong kopen? Bied vanaf 50!Nico Vrielink - Jeane In Grijze Sarong kopen? Bied vanaf 50!Nico Vrielink - Jeane In Grijze Sarong kopen? Bied vanaf 50!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 95 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 124 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 125 / nr 121

Zeefdruk van Nico Vrielink | 'Jeane in Grijze Sarong',  zuurvrij ingelijst (met passepartout) in een fraaie, orientaalse kraallijst.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rucphen, Nederland

Nico Vrielink (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  GalerieTON
64 verkochte items
Alle items (0)
92 cm
124 cm
63 cm
95 cm