Nico Vrielink - Kleurenoffset-litho VROUW met BLOEMEN ---Handgesigneerd

Nico Vrielink - Kleurenoffset-litho VROUW met BLOEMEN ---Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Nico Vrielink - Kleurenoffset-litho VROUW met BLOEMEN ---Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!Nico Vrielink - Kleurenoffset-litho VROUW met BLOEMEN ---Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Offset
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer fraaie en grote Kleurenoffset-litho naar het origineel uit 1998.

Afmeting blad 98 x 60 cm in uitstekende staat.

Het werk is Handgesigneerd (zie foto)
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Nico Vrielink (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
2530 verkochte items
Alle items (86)
98 cm
60 cm