Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II Handgesign. - Verkocht

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN II Handgesign. kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Nico Vrielink (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk ( 36 drukgangen) van Nico Vrielink.

Afmeting blad  54 x 38 cm in nieuwstaat.

handgesigneerd.

Dit item is verkocht voor 126,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-12-2020 om 19:09
Eindtijd:25-12-2020 om 21:23
jangelders17
25 dec. / 16:40
€ 110