Nico Vrielink - Mooie zeefdruk van Nico Vrielink - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
  Zeer mooie zeefdruk van Nico Vrieling in zwart/grijs/geel.
Afmetingen: b x h: 45cm x 35cm
Gesigneerd: Met potlood + diepdrukstempel in het papier.
Oplage: 57/999
Ingelijst: Ja
Conditie: Perfecte staat

  Verzendkosten voor de koper (15 euro, aangetekend). Glasbreuk is eigen risico. Bij voorkeur ophalen in Amsterdam/Diemen (geen extra kosten). Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag.