Nico Vrielink - Nico Vrielink - schitterende zeefdruk - Jeane II (Jeane V) - handgesigneerd en genummerd - waarde 895 Euro - Verkocht

Nico Vrielink - schitterende zeefdruk - Jeane II (Jeane V) - handgesigneerd en genummerd - waarde 895 Euro kopen? Bied vanaf 185!
Grafiek (handgesigneerd)

Nico Vrielink - schitterende zeefdruk - Jeane II (Jeane V) - handgesigneerd en genummerd - waarde 895 Euro kopen? Bied vanaf 185!Nico Vrielink - schitterende zeefdruk - Jeane II (Jeane V) - handgesigneerd en genummerd - waarde 895 Euro kopen? Bied vanaf 185!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Originele gesigneerde zeefdruk van Nico Vrielink (géén litho of artprint)

Nico Vrielink's werk is internationaal zeer gewild. Het bevindt zich in museale, bedrijfs- en particuliere collecties. Zijn werken worden sinds enkele jaren in het buitenland verkocht: Wenen, Antwerpen, Las Vegas, New York, Singapore, Miami, Frankfurt, Los Angeles, Djakarta, Gent, San Francisco, Knokke, Berlijn, Boston.

Op het internet (zie oa Marktplaats onder Jeanne V) wordt deze zeefdruk (zelfde drukgang, ander exemplaar-nummer) door een commerciële artshop voor 895 Euro aangeboden.

De staat is perfect (onberispelijk, nieuwstaat), de zeefdruk is nooit ingelijst geweest. Er zit een zeer ruim kader omheen, zodat bij inlijsten geen apart passe-partout noodzakelijk is.

Kunstenaar:  Nico Vrielink

Kunstwerk:  Jeane II  (NB: wordt ook wel bij galeries en op internet aangeboden als Jeane V door onduidelijk handschrift van de kunstenaar bij nummering)

Techniek:  Zeefdruk, 35 gangen, gedrukt door meester-drukker Wout van der Vet (zie foto)

Oplage / nummer:  125 / 120

Afmetingen:  120 cm x 80 cm

Gesigneerd:  Ja, met de hand gesigneerd door de kunstenaar

Ingelijst:  Nee

Conditie:  Onberispelijk (in nieuwstaat)

Galeriewaarde:  895 Euro

Ophalen:  Bij groot werk wordt geadviseerd dit werk op te halen ivm mogelijke beschadiging tijdens de verzending. Kunstwerken kunnen na afspraak (via email of telefoon) worden opgehaald in Den Haag; eventueel op NS-station CS Den Haag. U betaalt bij ophalen uiteraard geen extra kosten.

Verzenden:  Bij verzending wordt het kunstwerk goed ingepakt (beschermend plastic, stevig karton, etc.). Kunstwerken kunnen daarbij aangetekend worden verzonden tegen betaling van de standaard TNT verzendkosten (op verzoek ook met Track & Trace). Verkoper neemt geen verantwoordelijkheid voor schade aan het kunstwerk of de inlijsting/glasplaat door behandeling van PostNL en/of TNT post.

Verzendkosten:  Dit werk kan voor € 6,75 binnen Nederland worden verzonden in een pakket of koker via PostNL (aangetekend € 8,05). Verzending naar andere landen in overleg.