Nico Vrielink - Nico Vrielink , grafiek ingelijst , 135 x 105 cm - Verkocht

Nico Vrielink , grafiek ingelijst , 135 x 105 cm  kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Nico Vrielink , grafiek ingelijst , 135 x 105 cm  kopen? Bied vanaf 75!Nico Vrielink , grafiek ingelijst , 135 x 105 cm  kopen? Bied vanaf 75!Nico Vrielink , grafiek ingelijst , 135 x 105 cm  kopen? Bied vanaf 75!Nico Vrielink , grafiek ingelijst , 135 x 105 cm  kopen? Bied vanaf 75!Nico Vrielink , grafiek ingelijst , 135 x 105 cm  kopen? Bied vanaf 75!Nico Vrielink , grafiek ingelijst , 135 x 105 cm  kopen? Bied vanaf 75!Nico Vrielink , grafiek ingelijst , 135 x 105 cm  kopen? Bied vanaf 75!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Zeer groot werk van Nico Vrielink , 135 x 105 cm
Professioneel ingelijst in een zeer mooie lijst door lijstenmakerij van Bergen .
Geen signatuur zichtbaar , maar ik durf het werk niet uit de lijst te halen . Daarom aan een zeer lage beginprijs ingezet .

Afhalen in Geleen verdient de voorkeur ivm het formaat .

Bezorgkosten voor rekening koper

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geleen, Nederland