Nico Vrielink - onbekend - Verkocht

Nico Vrielink - onbekend kopen? Bied vanaf 25!
Nico Vrielink - onbekend kopen? Bied vanaf 25!Nico Vrielink - onbekend kopen? Bied vanaf 25!
  • Nico Vrielink (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 45 cm (h x b)
Lijst81 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk is in zeer goede staat.
Kunsthandel it verstekje te Eindhoven heeft het werk ingelijst.

De lijst heeft gebruikssporen.

Nico Vrielink (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Arnoudkunst

Lid sinds 2022
2 verkochte items
65 cm
81 cm
45 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 07:58
Eindtijd:11-08-2022 om 22:03
Klaasjanveeken
11 aug. / 21:53
€ 25