Nico Vrielink - Zeefdruk, Jeane I - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Nico Vrielink - Zeefdruk, Jeane I - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Nico Vrielink - Zeefdruk, Jeane I - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Nico Vrielink - Zeefdruk, Jeane I - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!Nico Vrielink - Zeefdruk, Jeane I - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29793 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Nico Vrielink (1958)
StijlAziatisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen95 cm x 62 cm (h x b)
Lijst117 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80/125

Het werk is ingelijst zonder glas.

Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op dinsdag tot en met vrijdag tussen 11:00 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.

Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op dinsdag tot en met vrijdag tussen 11:00 - 17.15 uur.

Het werk is goede staat, heeft hier en daar kleine golfjes in het blad. Het werk is ingelijst zonder glas.

Nico Vrielink (1958)

Alle items van deze kunstenaar(23)
FA. (247)

29793 verkochte items
83 cm
117 cm
62 cm
95 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-02-2020 om 17:11
Eindtijd:01-03-2020 om 21:47
Biedingen (3)
Ronkalse
27 feb. / 22:54
€ 65
mariannevmontfort
27 feb. / 22:54
€ 55
mariannevmontfort
21 feb. / 08:33
€ 50