Nicole Schaap - COUCHER DU SOLEIL

Nicole Schaap - COUCHER DU SOLEIL kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Nicole Schaap - COUCHER DU SOLEIL kopen? Bied vanaf 45!Nicole Schaap - COUCHER DU SOLEIL kopen? Bied vanaf 45!Nicole Schaap - COUCHER DU SOLEIL kopen? Bied vanaf 45!Nicole Schaap - COUCHER DU SOLEIL kopen? Bied vanaf 45!Nicole Schaap - COUCHER DU SOLEIL kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kunstminnaar2016
FA. (4)

83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Nicole Schaap (1943)
Jaartal2002
StijlAbstract
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75/85

mooie grote zeefdruk van Nicole Schaap-2002 - prima staat

lade

Nicole Schaap (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  kunstminnaar2016
FA. (4)

83 verkochte items
90 cm
40 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-03-2020 om 17:57
Eindtijd:05-08-2020 om 11:47

Biedingen (1):

bkokken
5 aug. / 10:23
€ 45