kunstminnaar2016
  5. kunstminnaar2016

kunstminnaar2016

Lid sinds 2016 / Amsterdam.zo, Nederland

1 aangeboden items / 101 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Michel van Overbeeke - zonder titel kopen? Bied vanaf 700!
Michel van Overbeeke - zonder titel

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Eindtijd29-05-2022 om 21:29

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst