'Dankbaarheidspenning' 1988. Vz: Afbeelding van Daniel in de leeuwenkuil, geflankeerd door twee klimmende leeuwen; het jaartal 1988. Omschrift: 'Da Niel De Die In Diem' (Geef Niel dag op dag). Kz: Het Lam Gods op het Boek met de zeven zegels (Apocalyps), omringd door de symbolen van de vier evangelisten. Modelé: Niel Steenbergen (1911-1997). Brons, gegoten in schaalvorm (hol en bol), 63 mm. Op de rand gemerkt: 'PM'. (= Post Mortem). Persoonlijke uitgifte, postuum geslagen, Oplage 12 exemplaren. (Van de Kam, P 8801).