Niet of onleesbaar gesigneerd - De ezel en de poes - Verkocht

De ezel en de poes kopen? Bied vanaf 31!
Grafiek (handgesigneerd)

De ezel en de poes kopen? Bied vanaf 31!De ezel en de poes kopen? Bied vanaf 31!De ezel en de poes kopen? Bied vanaf 31!De ezel en de poes kopen? Bied vanaf 31!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar:    onbekend(evr)

Techniek:         ets

Afmetingen:     32 x 39 cm

Gesigneerd:     rechtsonder( evr)zie foto

Titel:                 de ezel en de poes

niet ingelijst