Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets, met afgemeerde zeilschepen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1314 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 44 cm (h x b)
Lijst50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage64

Wel gesigneerd niet goed te lezen wie het is.
De ets en de lijst zien er goed uit, kan zo opgehangen worden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(53)
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1314 verkochte items
68 cm
50 cm
44 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-03-2020 om 13:16
Eindtijd:20-03-2020 om 19:22
Biedingen (3)
artis123
20 mrt. / 18:56
€ 15
Lichtendonk
20 mrt. / 18:56
€ 15
artis123
20 mrt. / 16:15
€ 10