Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Magisch Ei” – gesigneerd – nr 32 van 50 ex. kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 32 van 50
  • Een grote ets op geschept papier van een ons onbekende kunstenaar, getiteld “Magisch Ei”.

    -Handgesigneerd, - getiteld en –genummerd met potlood.

    -Jaartal onbekend.

    -Gemaakt in een oplage van 50 exemplaren. Dit is nr 32.

    -Niet ingelijst.

    -Afmetingen: Blad, 50 x 65 cm. Beeld, 34 x 51,5 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: De ets is in zeer goede staat. Het blad heeft in de marge, buiten beeld, vlekjes.

    Zie ook de foto’s.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De ets is in zeer goede staat. Het blad heeft in de marge, buiten beeld, vlekjes.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(69)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
51.5 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:20-04-2019 om 14:16
Eindtijd:03-05-2019 om 22:12
waterg7
02 mei / 21:52
€ 10