Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ets , “Sacre Coeur, Parijs” – gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
  • Een ets van een ons onbekende (Franse?) kunstenaar.

    -Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

    -Oplage onbekend. Jaartal onbekend.

    -Niet ingelijst.

    -Afmetingen: Blad, 30 x 23,5 cm. Beeld/ets, 21 x 14,5 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: De ets is in goede staat. Het blad heeft in de marge, buiten beeld, vlekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    De basilique du Sacré-Cœur (Nederlands: Heilig-Hartbasiliek) is een basiliek in Parijs. Zij ligt op de heuvel Montmartre in het 18e arrondissement in Parijs en is gewijd aan de Heilig Hartverering.

    De kerk valt vooral op door haar fel witte uiterlijk, en prominente ligging op een heuvel. Om bij de kerk te komen, kan men 222 treden klimmen of de Funiculaire de Montmartre (kabelbaan) nemen. Boven aangekomen heeft men uitzicht over een groot deel van Parijs.

    De Sacré-Cœur is geheel opgetrokken uit travertijn, een vrij zachte (en enigszins poreuze) steensoort, afkomstig uit het Franse departement Seine-et-Marne. Travertijn is kalksteen en produceert bij regen een wit kalklaagje aan de buitenkant, waardoor de basiliek zeer wit van kleur blijft, o­ndanks het vuil en het roet van de stad.

    De aanleiding voor de bouw van de Sacré-Cœur waren de 58.000 doden die vielen in de Frans-Duitse Oorlog van 1870-1871. Ter herdenking van deze slachtoffers besloten de Franse katholieken een grote basiliek op de Montmartre te laten plaatsen. Eerst zou voor de bouwkosten een nationale inzameling worden gehouden, maar later besloot het Franse parlement dat het project een staatsaangelegenheid zou worden, dat door de staat zou worden betaald. De eerste steen werd in 1875 gelegd, de bouw duurde tot 1914. De totale bouwkosten bedroegen 40 miljoen Franse frank. Pas na de Eerste Wereldoorlog, op 16 oktober 1919, werd de kerk ingewijd. Zij werd gewijd aan het Heilig Hart van Jezus.

    De architect van de oorspronkelijke plannen was Paul Abadie. Toen deze stierf in 1884, was de immense fundering al gereed. Het werk werd voortgezet door Honoré Daumet, Charles Laisné, Henri-Pierre Rauline, Charles Garnier, Lucien Magne en Jean-Louis Hulot. Lucien Magne was de architect die de 84 meter hoge klokkentoren toevoegde.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 3,50 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 6,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De ets is in goede staat. Het blad heeft in de marge, buiten beeld, vlekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
14.5 cm
21 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:25-06-2019 om 17:14
Eindtijd:08-07-2019 om 08:32

Biedingen (1):

brokigablad
6 jul. / 19:18
€ 10