Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie, in zeer kleine oplage (10) gemaakte Aquatint Journey of Life gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie, in zeer kleine oplage (10) gemaakte Aquatint Journey of Life gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie, in zeer kleine oplage (10) gemaakte Aquatint Journey of Life gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie, in zeer kleine oplage (10) gemaakte Aquatint Journey of Life gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie, in zeer kleine oplage (10) gemaakte Aquatint Journey of Life gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie, in zeer kleine oplage (10) gemaakte Aquatint Journey of Life gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie, in zeer kleine oplage (10) gemaakte Aquatint Journey of Life gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie, in zeer kleine oplage (10) gemaakte Aquatint Journey of Life gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Fraaie, in zeer kleine oplage (10) gemaakte Aquatint Journey of Life gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3025 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 40 cm (h x b)
Lijst30 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

weinig zichtbare onregelmatigheden. Professioneel ingelijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
FA. (112)

3025 verkochte items
50 cm
30 cm
40 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-10-2020 om 22:44
Eindtijd:24-10-2020 om 21:48
Biedingen (3)
PuchdasBeest
22 okt. / 20:14
€ 10
takamine
22 okt. / 20:14
€ 10
PuchdasBeest
21 okt. / 22:23
€ 1