Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde UNICA ( 5 exemplaren) Ets "Volledig Landschap e.d." - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde UNICA ( 5 exemplaren) Ets "Volledig Landschap e.d." kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde UNICA ( 5 exemplaren) Ets "Volledig Landschap e.d." kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde UNICA ( 5 exemplaren) Ets "Volledig Landschap e.d." kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde UNICA ( 5 exemplaren) Ets "Volledig Landschap e.d." kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde UNICA ( 5 exemplaren) Ets "Volledig Landschap e.d." kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde UNICA ( 5 exemplaren) Ets "Volledig Landschap e.d." kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde UNICA ( 5 exemplaren) Ets "Volledig Landschap e.d." kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - gesigneerde UNICA ( 5 exemplaren) Ets "Volledig Landschap e.d." kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 21 cm (h x b)
Lijst35 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5 stuks
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Professioneel ingelijst. Klein barstje linksonder in glas.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (38)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
FA. (118)

3198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
35 cm
35 cm
21 cm
16 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2020 om 12:37
Eindtijd:30-08-2020 om 22:35
Biedingen (8)
UsKinge
30 aug. / 22:27
€ 25
Lottekrul
30 aug. / 22:25
€ 20
UsKinge
30 aug. / 22:25
€ 20
Lottekrul
30 aug. / 22:10
€ 15
HiskeLand
28 aug. / 14:56
€ 10
Niflheimer
28 aug. / 11:04
€ 5
ivdh
28 aug. / 11:04
€ 3
Niflheimer
26 aug. / 22:03
€ 1