Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985 kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote gesigneerde abstracte zeefdruk 1985 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1985
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:27-05-2019 om 12:30
Eindtijd:08-12-2019 om 10:11

Biedingen (1):

IggyFaster
6 dec. / 21:35
€ 10