Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote handgekleurde Hout/Linosnede "Familie" gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote handgekleurde Hout/Linosnede "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote handgekleurde Hout/Linosnede "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote handgekleurde Hout/Linosnede "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote handgekleurde Hout/Linosnede "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote handgekleurde Hout/Linosnede "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote handgekleurde Hout/Linosnede "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Grote handgekleurde Hout/Linosnede "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage140
  • In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en ontruimingen vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Volume 113 te Purmerend. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Mooie frisse kleuren.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
FA. (118)

3192 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 52,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2023 om 21:21
Eindtijd:01-02-2023 om 22:14
Biedingen (12)
AdG
01 feb. / 10:35
€ 46
PetraH
01 feb. / 10:35
€ 41
AdG
01 feb. / 10:35
€ 40
PetraH
01 feb. / 10:33
€ 35
AdG
01 feb. / 10:33
€ 30
PetraH
01 feb. / 09:38
€ 25
Artouz
27 jan. / 11:30
€ 20
L_Schoenmaker
26 jan. / 13:28
€ 15
willyams
24 jan. / 19:48
€ 10
Gojoost
24 jan. / 19:48
€ 5
willyams
24 jan. / 13:59
€ 3
Artouz
24 jan. / 10:43
€ 1