Een groot museaal werk van een ons onbekende Nederlandse kunstenaar. -Techniek: Collage van, met verf bewerkte, krantenknipsels. -Ingelijst in een houten lijst met glasplaat. -Afmetingen: Lijst, 64 x 185 x 5 cm. Beeld, 61 x 182 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: Het werk is in goede staat met ouderdomssporen. De houten lijst heeft slijtplekken. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
*Antikernwapendemonstratie van 21 november 1981* De vredesdemonstratie van 21 november 1981 was een demonstratie tegen de plaatsing van NAVO-kruisraketten met een atoomtaak in Nederland. De betoging werd georganiseerd door het Interkerkelijk Vredesberaad, en viel binnen het kader van een bredere antikernwapenbeweging die in de jaren 80 van de twintigste eeuw in meerdere West-Europese landen bestond. De demonstratie bestond uit een mars door de binnenstad van Amsterdam met aansluitend een manifestatie met sprekers op het Museumplein. De demonstratie trok uiteindelijk meer dan 400.000 deelnemers. Het logo van de demonstratie, een afbeelding van politiek tekenaar Opland van een vrouw die een atoomraket wegschopt, werd symbool voor alle opvolgende demonstraties en een volkspetitionnement die op de demonstratie volgden. (Bron: Wikipedia)
Afhandeling: -Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat, kan het werk niet per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen.
Goed
Het werk is in goede staat met ouderdomssporen. De houten lijst heeft slijtplekken. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
koeriersdienst