Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1952
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage oplage 10 ex.
Onbekende kunstenaar. (Kay c.?)
nr. 3
gesigneerd en genummerd met potlood
rechtsonder met potlood de tekst Den Permanente, Kopenhagen 1957

Binnen Nederland € 11,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (64)

Geplaatst door  Renee
2988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
65 cm
50 cm