Niet of onleesbaar gesigneerd - Mijn appelboom door Nick Rietbergen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Mijn appelboom door Nick Rietbergen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1987
TechniekHout/Linosnede
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sterke houtsnede van Nick Rietbergen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(53)
Geplaatst door  jozeph
FA. (4)

Lid sinds 2010
241 verkochte items
51 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-11-2020 om 22:18
Eindtijd:26-11-2020 om 20:12
Biedingen (6)
Hubren
25 nov. / 20:44
€ 15
Vhennes
25 nov. / 20:44
€ 10
Hubren
25 nov. / 20:44
€ 10
Vhennes
25 nov. / 20:44
€ 5
Hubren
25 nov. / 20:44
€ 3
Vhennes
25 nov. / 00:49
€ 1