Niet of onleesbaar gesigneerd - NORBERT VERBOEKET - ets LEDA vrouwelijk naakt 1976 nr. 5/10 - RKD geregistreerd - Verkocht

NORBERT VERBOEKET - ets LEDA vrouwelijk naakt 1976 nr. 5/10 - RKD geregistreerd kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

NORBERT VERBOEKET - ets LEDA vrouwelijk naakt 1976 nr. 5/10 - RKD geregistreerd kopen? Bied vanaf 1!NORBERT VERBOEKET - ets LEDA vrouwelijk naakt 1976 nr. 5/10 - RKD geregistreerd kopen? Bied vanaf 1!NORBERT VERBOEKET - ets LEDA vrouwelijk naakt 1976 nr. 5/10 - RKD geregistreerd kopen? Bied vanaf 1!NORBERT VERBOEKET - ets LEDA vrouwelijk naakt 1976 nr. 5/10 - RKD geregistreerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

NORBERT VERBOEKET - ets LEDA vrouwelijk naakt 1976 nr. 5/10 - RKD geregistreerd

Het betreft een originele ets van een naakte vrouw - in passe partout zonder lijst van 45 X 33 cm - hand gesigneerd en genummerd.