Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: Jan Kopta -ets- - Verkocht

Onbekende kunstenaar: Jan Kopta -ets- kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Onbekende kunstenaar: Jan Kopta -ets- kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar: Jan Kopta -ets- kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Leuk etsje achter passepartout, onleesbaar met potlood betiteld. Wordt verstuurd in envelop.

Beeldformaat: 4,5 x 7 cm Achter passepartout: 12 x 16 cm Techniek: ets op geschept papier Jaartal: circa 1970 Conditie: goed, geen lijst