Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig ingelijste ets met de titel " ERFENIS " - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig ingelijste ets met de titel " ERFENIS " kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig ingelijste ets met de titel " ERFENIS " kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig ingelijste ets met de titel " ERFENIS " kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig ingelijste ets met de titel " ERFENIS " kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig ingelijste ets met de titel " ERFENIS " kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
Lijst52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/12
Het betreft een zeer mooie ets die vakkundig ingelijst is met een passe-partout en prachtige lijst.

Het is mij niet bekend wie de kunstenaar is - waarschijnlijk staat er Claes, maar of dit voornaam of achternaam is weet ik niet.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (29)

Geplaatst door  tien
FA. (17)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
42 cm
52 cm
27 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 14:07
Eindtijd:26-11-2022 om 19:19
Mischavv
24 nov. / 00:35
€ 1