Niet of onleesbaar gesigneerd - titel onbekend

Niet of onleesbaar gesigneerd - titel onbekend kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - titel onbekend kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - titel onbekend kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - titel onbekend kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artist
Mooi werk van onbekende kunstenaar.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
65 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:24-10-2019 om 09:15
Eindtijd:10-11-2019 om 09:39

Biedingen (1):

Archibald
9 nov. / 19:33
€ 10