Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee landschappen - Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Techniek Ets
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Twee zeer fijne etsen, gemaakt in 1980. Beiden r.o. in potlood gesigneerd (J vd Venne?) en l.o. genummerd.
Beeldmaat: 15x20Passe-partout: 29x38
Worden goed verpakt en aangetekend verstuurd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Esch, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
38 cm
29 cm