Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter - Dorp met molen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter - Dorp met molen kopen? Bied vanaf 1!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter - Dorp met molen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter - Dorp met molen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter - Dorp met molen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter - Dorp met molen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter - Dorp met molen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Winter - Dorp met molen kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek 35x45, linksonder gesigneerd Aart de Jong, geschilderd ca. 1950  met lattenlijst.

Eventuele verpak en verzendkosten in België en Nederland E 10,00 (aangetekend)

Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (63)

Geplaatst door  Hannes1948
Lid sinds 2020
138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
47 cm
37 cm
45 cm
35 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAlblasserdam,  Nederland
Starttijd17-3-2023 om 0:49
Eindtijd25-3-2023 om 20:59
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken